Поаѓање од Скопје

Поаѓање од Скопје

СКОПЈЕ – ТАБАНОВЦИ

СТАНИЦАВОЗ 2020ВОЗ 600ВОЗ 2022ВОЗ 2024
СКОПЈЕ4:016:4516:2520:00
МАЏАРИ4:076:5116:3120:06
ИЛИНДЕН4:167:0016:4020:15
МИЛАДИНОВЦИ4:237:0716:4720:22
ДЕЉАДРОВЦИ4:277:1116:5120:26
АГИНО СЕЛО4:317:1516:5520:30
РОМАНОВЦИ4:357:1916:5920:34
ПРЕВОЈ4:397:2317:0320:38
КУМАНОВО4:457:2917:0920:44
КАРПОШ4:507:3417:1420:49
ТАБАНОВЦИ4:557:3917:1920:54
ТАБАНОВЦИхххх
БЕЛГРАДxxxx
СТАЛАЌxxxx
НИШxxxx
ЛЕСКОВАЦxxxx
ВРАЊЕxxxx

СКОПЈЕ – ВЕЛЕС (1)

СТАНИЦАВОЗ 2081*ВОЗ 611ВОЗ 641 ВОЗ 601ВОЗ 2083*ВОЗ 643ВОЗ 651
СКОПЈЕ13:2006:2306:5309:1522:4014:3015:23
ЛИСИЧЕ13:2606:3306:5909:2122:4614:3615:29
ДРАЧЕВО13:3206:3907:0909:2722:5214:4215:35
ЈАНЕ САНДАНСКИ13:3706:4407:1409:3222:5714:4715:40
ОРЕШАНИ13:3906:4607:1609:3422:5914:4915:42
ЗЕЛЕНИКОВО НОВО13:4206:4907:1909:3723:0214:5215:45
ЗЕЛЕНИКОВО13:4506:5607:2209:4023:0514:5515:52
СМЕСНИЦА13:4907:0007:2609:4423:0914:5915:56
КАДИНА РЕКА13:5107:0207:2809:4623:1115:0115:58
ПЧИЊА13:5707:0807:3409:5223:1715:0716:0
РАЈКО ЖИНЗИФОВ14:0207:1307:3909:5723:2215:1216:09
ВЕЛЕС14:1207:2307:4910:0723:3215:2516:21
* Не сообраќа во недела

СКОПЈЕ – ВЕЛЕС (2)

СТАНИЦАВОЗ 631ВОЗ 645     
СКОПЈЕ16:5520:05
ЛИСИЧЕ17:0120:11
ДРАЧЕВО17:0720:17
ЈАНЕ САНДАНСКИ17:1220:22
ОРЕШАНИ17:1420:24
ЗЕЛЕНИКОВО НОВО17:1720:27
ЗЕЛЕНИКОВО17:2020:30
СМЕСНИЦА17:2420:34
КАДИНА РЕКА17:2620:36
ПЧИЊА17:3120:42
РАЈКО ЖИНЗИФОВ17:3620:47
ВЕЛЕС17:4620:57
* Важи Тарифа за Брз воз и задолжителна резервација на седишта

СКОПЈЕ – ГЕВГЕЛИЈА

[

СТАНИЦАВОЗ 611ВОЗ 631
СКОПЈЕ6:23
16:55
ЛИСИЧЕ6:3317:01
ДРАЧЕВО6:3917:07
ЈАНЕ САНДАНСКИ6:4417:12
ОРЕШАНИ6:4617:14
ЗЕЛЕНИКОВО НОВО6:4917:17
ЗЕЛЕНИКОВО6:5617:20
СМЕСНИЦА7:0017:24
КАДИНА РЕКА7:0217:26
ПЧИЊА7:0817:31
РАЈКО ЖИНЗИФОВ7:1317:36
ВЕЛЕС7:2317:46
ВЕЛЕС7:2517:47
ЗГРОПОЛЦИ7:4018:02
НОГАЕВЦИ7:4518:07
ВИНИЧАНИ7:4818:09
ГРАДСКО7:5118:16
СТОБИ7:5518:20
КУКУРИЧАНИ8:0118:25
ЦРВЕНИ БРЕГОВИ8:0518:29
КРИВОЛАК8:1118:35
НЕГОТИНО В.8:1518:40
ДУБРОВО8:2118:46
ДЕМИР КАПИЈА8:3118:56
КЛИСУРА8:3919:04
МИРАВЦИ8:5119:16
МИЛЕТКОВО8:5519:20
СМОКВИЦА НОВА8:5919:24
СМОКВИЦА9:0319:30
ПРДЕЈЦИ9:0519:32
ГЕВГЕЛИЈА9:1119:38
ГЕВГЕЛИЈАхх
ИДОМЕНИхх
СОЛУНхх

СКОПЈЕ – КОЧАНИ

СТАНИЦАВОЗ 651 
СКОПЈЕ15:23
ЛИСИЧЕ15:29
ДРАЧЕВО15:35
ЈАНЕ САНДАНСКИ15:40
ОРЕШАНИ15:42
ЗЕЛЕНИКОВО НОВО15:45
ЗЕЛЕНИКОВО15:52
СМЕСНИЦА15:56
КАДИНА РЕКА15:58
ПЧИЊА16:04
РАЈКО ЖИНЗИФОВ16:09
ВЕЛЕС16:20
ВЕЛЕС16:21
КОШУЛЧЕВИ16:28
КУМАРИНОx
ЈАЗЛА16:36
ТОШО АРСОВ16:44
ОРЦЕ16:50
ОВЧЕ ПОЛЕ17:04
ШТИП17:23
БАЛВАН17:34
ВАНЧО ПРКЕ17:42
ЗЛЕТОВИЦА17:47
СОКОЛАРЦИ17:53
ОБЛЕШЕВО17:58
КОЧАНИ18:13

СКОПЈЕ – БИТОЛА

СТАНИЦАВОЗ 641ВОЗ 643ВОЗ 645      
СКОПЈЕ06:5314:3020:05
ЛИСИЧЕ06:5914:3620:11
ДРАЧЕВО07:0914:4220:17
ЈАНЕ САНДАНСКИ07:1414:4720:22
ОРЕШАНИ07:1614:4920:24
ЗЕЛЕНИКОВО НОВО07:1914:5220:27
ЗЕЛЕНИКОВО07:2214:5520:30
СМЕСНИЦА07:2614:5920:34
КАДИНА РЕКА07:2815:0120:36
ПЧИЊА07:3415:0720:42
РАЈКО ЖИНЗИФОВ07:3915:1220:47
ВЕЛЕС07:5015:2420:59
ВЕЛЕС07:5115:2521:00
ПРЕВАЛЕЦ07:5715:3121:06
ТОПОЛКА08:0015:3421:09
ЧАШКА08:1015:4421:19
СТАРИ ГРАД08:2015:5421:29
МАРТОЛЦИ08:2616:0021:35
ВАСИЛ АНТЕВСКИ08:3316:0721:42
ТЕОВО08:3716:1121:46
СОГЛЕ08:4016:1421:49
БИСТРИЦА08:4416:1821:53
БОГОМИЛА08:4816:2221:57
ОРЕШЕ08:5616:3022:05
ГОСТИРАЖНИ09:0716:4122:16
СЛЕПЧЕ09:1416:4822:23
БРАИЛОВО09:2016:5422:29
СЕНОКОС09:2516:5922:34
ПРИЛЕП09:3617:1022:45
ГАЛИЧАНИ09:4217:1622:51
БАКАРНО ГУМНО09:4817:2222:57
ТРОЈКРСТИ09:5317:2723:02
НОВОСЕЛАНИ09:5717:3123:06
ЛОЗНАНИ10:0117:3523:10
ВАШАРЕЈЦА10:0517:3923:14
БИТОЛА10:2017:5423:29

СКОПЈЕ – ВОЛКОВО (ПРИШТИНА)

СТАНИЦАВОЗ 892
СКОПЈЕ16:10
ЖЕЛЕЗАРНИЦАx
СКОПЈЕ СЕВЕР16:19
ЃОРЧЕ ПЕТРОВ16:27
ВОЛКОВО16:35
БЛАЦЕ17:12
Ѓ. ЈАНКОВИЌ17:35
ПРИШТИНА19:10

СКОПЈЕ – КИЧЕВО

СТАНИЦАВОЗ 660
СКОПЈЕ16:45
ЖЕЛЕЗАРНИЦА16:49
СКОПЈЕ СЕВЕР16:53
ЃОРЧЕ ПЕТРОВ17:01
САРАЈ17:06
СУЛАРИ17:12
РАДУША17:21
ОРАШЈЕ17:26
ЈЕГУНОВЦЕ17:32
ЈЕГУНОВЦЕ Ф-ка17:34
РАТАЈЕ17:41
ТЕТОВО17:48
БРВЕНИЦА17:50
ЖЕРОВЈАНЕ17:57
ВРАНОВЦИ18:03
ГОСТИВАР18:10
ЛАКАВИЦА18:17
ПАДАЛИШТЕ18:28
ЗАЈАС18:35
СТРОГОМИШТЕ18:38
ДЛАПКИН ДОЛ18:41
КИЧЕВО18:49

Download Corel Draw X7 Kuyhaa

СТАНИЦАВОЗ 660
СКОПЈЕ16:45
ЖЕЛЕЗАРНИЦА16:49
СКОПЈЕ СЕВЕР16:53
ЃОРЧЕ ПЕТРОВ17:01
САРАЈ17:06
СУЛАРИ17:12
РАДУША17:21
ОРАШЈЕ17:26
ЈЕГУНОВЦЕ17:32
ЈЕГУНОВЦЕ Ф-ка17:34
РАТАЈЕ17:41
ТЕТОВО17:48
БРВЕНИЦА17:50
ЖЕРОВЈАНЕ17:57
ВРАНОВЦИ18:03
ГОСТИВАР18:10
ЛАКАВИЦА18:17
ПАДАЛИШТЕ18:28
ЗАЈАС18:35
СТРОГОМИШТЕ18:38
ДЛАПКИН ДОЛ18:41
КИЧЕВО18:49